» » Hull City Teknik Adamı Shota Arveladze Dimitrios Pelkas Transferi

Hull City Teknik Adamı Shota Arveladze Dimitrios Pelkas Transferi

Hull City Teknik Adamı Shota Arveladze Dimitrios Pelkas Transferi


Championship'in 6. haftasında Hull City, eski Denizlispor'lu Oscar Estupinan'ın hat-trick yapmış olduğu karşılaşmada Coventry'i 3-2 devirmeyi başardı. Galibiyetten sonra Turuncu-Siyahlılar'ın hocası Shota Arveladze camiaya transfer müjdesini iletti. Gürcü çalıştırıcılardan olan, "72 saat içerisinde her iki transfer daha olacak. Birisi Dimitrios Pelkas" olarak açıklama yaptı. Başarılı teknik adamın kastettiği ikinci ismin de Halil Dervişoğlu olmasını bekliyorlar. İngiltere Championship'in 6. haftasında bugün HullCity rekabetinin ve futbol zevkinin hat safhada yaşandığı bu zorlu mücadeleyi de sitemiz macizlesports.com adresinde canlı ve kesintisiz olarak yayınladık. Sizler de sitemize üye olma şartı bulunmadan girip, maçları canlı ve donmadan takip edebilir, dilerseniz üye olup maç heyecanını canlı sohbet alanından üyelerimizle konuşarak yaşayabilirsiniz. Coventry'yi 3-2 devirmeyi başardı. Ünlü televizyonculardan olan Acun Ilıcalı'nın sahiplik yaptığı Hull'un gollerini de eski Denizlispor 'lu Oscar Estupinan atmayı başardı. Kolombiya kökenli star topçunun hat-trickleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardığı karşılaşmanın sonrasında Turuncu-Siyahlılar puanlarını 11 yapmayı başarıp, 12 puanla zirvede yer almakta olan Reading'e çok yaklaşmış oldular.
Hücum Hattı İyi
Galibiyetten sonra ise Hull City Teknik Adamı Shota Arveladze transferle ilgili açıklamada bulundu. Müjdeyi veren Gürcü kökenli hoca ise, "72 saat içerisinde iki transfer daha yapacağını söyledi. Birisi Dimitrios Pelkas" açıklamalarını yaptı. Shota ikinci ismi açıklamazken, takviye işleminin hücum hattına yapılması gerektiğini açıklamaları arasında yer verdi.
Halili İsteyen Çok
Hull, iki sezondan beri Galatasaray 'da kiralık olarak oynayan Brentford'lu Halil Dervişoğlu'nu da kadrosuna almak istiyordu. Shota'nın da bahsettiği gibi ikinci ismin de milli futbolcularımızdan olabileceği konuşulanlar arasında yer alıyor.
Üçüncünün Türk Olacağını Söyledi
Bu transfer de yapılırsa Turuncu-Siyahlılar'da Ozan Tufan ve Doğukan Sinik'den sonra Türk oyuncu sayısı 3 olacak.