» » Sarı lacivertlilerden olan Maxi Gomez bitti

Sarı lacivertlilerden olan Maxi Gomez bitti

Sarı lacivertlilerden olan Maxi Gomez bitti


Fenerbahçe ile Valencia sonunda Maxi Gomez için 10 milyon Avro bonservis bedeli üzerinden kontrat yaptı. Sarı-Lacivertliler’in, Uruguay uyruklu hücum oyuncusu transferini kısa zamanda resmen duyuracağı açıklandı.
Fenerbahçe ’de aylardır beklenen hücum oyuncusu takviyesinde sona çok yaklaşıldı. Sarı-Lacivertliler, transfer dönemi başından beri birçok starla konuşmaya başladı, girişimler oldu. Bazen futbolcuyla anlaşma yapıp, kulübüyle orta yola gidilemedi, zaman zaman ise takımlarla anlaşılsa da yıldızlar ikna olmadı. Sarı-Lacivertliler’de son yılda 1 numaralı hedef Maxi Gomez oldu. Uruguay uyruklu futbolcu kısa zamanda prensip anlaşması olsa da Valencia ile yapılan pazarlıklar sonucu orta yol olmadı. Fenerbahçe, görüşmelerden sonra Michy Batshuayi’ye yönünü çevirdi. Belçika uyruklu forvet bitme noktasında olsa da yönetim Maxi Gomez için son bir girişim daha yaptı.
Bonus da ortaya çıktı
Todofichajes’te gelen haberlere göre bu girişim sonuç buldu. Fenerbahçe ile Valencia’nın 10 milyon Avro’ya anlaşma yaptığı ve transferde hiçbir sıkıntı olmadığını söyledi. Bu bedelin, başarı bonuslarıyla biraz daha artacağı de söylendi. Haberlerde, Sarı-Lacivertliler’in Gomez transferini kısa sürede resmen açıklayacağı da yazıldı. Gomez konusunda Fenerbahçe ile anlaşma yapan Valencia’nın hemen hemen düşük maliyetli’ iki yeni forvet için çalışma başlattığı açıklamalar arasında yer aldı.
Dünyanın en yüksek tempolu ve zorlu ligi olan Süper Lig karşılaşmalarını da sitemiz macizlesports.com adresinden canlı maç izle seçeneği ile herhangi bir donma problemi olmadan takip edebilir, heyecana ortak olabilirsiniz.