» » Cristiano Ronaldo gidiyor mu Erik Ten Hagın alternatif ismi kim

Cristiano Ronaldo gidiyor mu Erik Ten Hagın alternatif ismi kim

Cristiano Ronaldo gidiyor mu Erik Ten Hagın alternatif ismi kim


Tarihinin en kaotik zamanlarında olan Manchester United'da her şey devam ediyor. Cristiano Ronaldo krizinin ardından yıla çok kötü başlayan Manchester temsilcisi adeta bir düşüşte. Portekiz uyruklu yıldız futbolcunun takımdaki geleceği belli değilken, teknik adam Erik ten Hag'ın görevini sürdürüp sürdüremeyeceği yüksek bir sesle konuşulmaya başlandı. İngiliz basınının yaptığı açıklamada, Erik ten Hag'ın gitmesi durumunda yanında götüreceği futbolcularla beraber yerine geçecek olan teknik adam adayını yazdı.
İngiltere Premier Lig takımlarından olan Manchester United'da işler yolunda değil. Geride bıraktığımız sezon Şampiyonlar Ligi'ne gidemeyen ve bu sezon başında da Cristiano Ronaldo kriziyle uğraşmakta olan Manchester temsilcisinin üzerinde adeta kara bulutlar var.
Hollanda uyruklu teknik direktör Erik Ten Hag'ı göreve getirmekle yeni ve başarılı bir başlangıç yapmayı isteyen Glazer Ailesi, bu amacına şimdilik ulaşmış gözükmüyor. Kulübün gündemine olan sezonun geri kalan kısmında bu gayeye ulaşabileceklerinin bir garantisi yok.
BRENTFORD KARŞISINDA TARİHİ YENİLGİ
Eski günlerini aramakta olan Manchester United, Premier Lig'de yaptığı ilk iki karşılaşmada istediği olmadı. Ligdeki ilk karşılaşmasında Brighton'a 2-1 kaybeden Kırmızı Şeytanlar, ikinci hafta karşılaşmasında Brentford'a 4-0 kaybederek en ağır yenilgilerinden birisini almış oldu.
Premier Lig'de ilk 2 haftayla birlikte henüz puanla alamamış olan Manchester United ligin sonunda yer alıyor. Manchester temsilcisinin önümüzdeki haftada oynayacağı takım Liverpool oldu. Taraftarlar, ilk üç hafta 0 puanla tamamlamaktan korkuyor.
MANCHESTER UNITED TARİHİNDE İLK YAŞANDI
Brentford'a karşı ilk yarıda kendi kalesinde 4 gol olan ve rakibe gol atmayı başaramayan Manchester United'da bir ilk oldu. Premier Lig devi tarihte ilk kez Ada'da yaptığı maçta soyunma odasına 4-0 geride bırakmış oldu.
Başarılı takımlar arasında yer alan Manchester United'in Premier Lig karşılaşmalarını sitemiz macizlesports.com adresinden ulaşabilirsiniz.