» » Eljif Elmastan Trabzonsporun yeni oyuncusu Enis Bardhiye başarı diledi

Eljif Elmastan Trabzonsporun yeni oyuncusu Enis Bardhiye başarı diledi

Eljif Elmastan Trabzonsporun yeni oyuncusu Enis Bardhiye başarı diledi


İtalya Serie A takımlarından Napoli'de forma terleten Eljif Elmas, Trabzonspor'un yeni oyuncusu Enis Bardhi'ye, insta hesabından yaptığı açıklama ile başarı dileklerini söyledi. Ülkemizde bir yıl Fenerbahçe formasını terleten Makedon asıllı topçu, milli takımdan arkadaşı Bardhi için yaptığı açıklamada "Başarılar dilerim abim" açıklamalarını basına yaptı.
İtalya Serie A takımlarından Napoli'de forma görevi alan Eljif Elmas, Trabzonspor 'un yeni oyuncusu Enis Bardhi'ye, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada başarılar dilediğini söyledi. Ülkemizde bir yıl kadar Fenerbahçe formasını da giymiş olan Makedonya asıllı topçu, milli takımdan arkadaşı olan Bardhi için yaptığı açıklamada "Başarılar dilerim abim" açıklamalarını yaptı.
Alioski'ye de paylaşım yaptı
Eljif Elmas, aynı zamanda Fenerbahçe'nin yeni oyuncusu olan Alioski için de sosyal medya hesabından başarılar dileyerek paylaşımlarda bulundu.
Fenerbahçe'den Napoli'ye kadar
Temmuz 2019'da Fenerbahçe'den Napoli'ye transferi gerçekleşen Elmas, Napoli formasıyla yaptığı 126 maçta 11 gol attı ve 2019-20 İtalya Kupası'nı da almayı başardı. Eljif Elmas'ın İtalyan takımı ile 2025 yılına kadar anlaşması var.
Bonservisi ve yıllık ücreti belli oldu
En son Levante formasını terleten Enis Bardhi'yi kadrosuna alan Trabzonspor, 27 yaşındaki Kuzey Makedonya asıllı topçunun maliyetini KAP'a bildirmişti. Yapılan açıklamaya göre Bordo-Mavili takım, Levante kulübüne kontrat fesih bedeli olarak, 3 milyon Avro 3 yıla yayılarak 3 taksit halinde ödeneceği söylendi. Yapılan anlaşmada ise topçu her bir sezonun başında 1.3 milyon Avro garanti ücret alacağı açıklamaları basın organlarına yapıldı.
Başarılı İtalya takımlarından olan Napoli'nin tüm karşılaşmalarını sitemiz macizlesports.com adreslerinden maç yayınları seçenekleri ile takipte kalabilirsiniz.