» » Fenerbahçe Maxi Gomez İle Görüşüyor

Fenerbahçe Maxi Gomez İle Görüşüyor

Fenerbahçe Maxi Gomez İle Görüşüyor


Süper Lig devlerinden Fenerbahçe, İspanyolların köklü devi Valencia'da görev alan Maxi Gomez ile görüşmelere başladı. Başarılı futbolcunun 3 milyon avroluk maaş isteği bulunuyor. Süper Lig devi Fenerbahçe, bu ücreti verebilecek düzeyde. La Liga devi Valencia ise bonservis ücreti olarak 14 milyon avroluk fiyat ayarladı.
Gelecek yılda Süper Lig'de şampiyonluğu hedefleyen Süper Lig devi Fenerbahçe'de tecrübeli hoca Jorge Jesus, Slovacko ile yapılan maçın sonrasında, "Kadrodan mutluyuz. Fakat bir golcü daha kadromuza katabiliriz" ifadelerini kullanmıştı.
Süper Lig devi Fenerbahçe yönetim heyetinin, savunma, file bekçisi ve sol kanat bek transferlerinin sonrasında santrfor mevkisinde de mutlu sona ulaşmak istediği aktarılan bilgiler arasında yer almıştı.
Golcü mevkisindeki son oyuncunun, La Liga’da Valencia'da görev alan Maxi Gomez olduğu aktarılan bilgiler arasında yer aldı.
Başarılı futbolcu Maxi Gomez için La Liga devi ilk görüşmenin yapıldığı ifade edildi. İspanyol devi Valencia'nın teknik direktörü Gennaro Gattuso, İtalyan devi Juventus'tan Brezilyalı yıldız Arthur Melo'yu istiyor.
Mali anlamda Artur Melo için bütçe oluşturmayı planlayan Süper Lig devi Fenerbahçe, Maxi Gomez'in harici birkaç futbolcusunu daha elinden çıkarmak istiyor. Daha önce Gomez için Club Brugge ile el sıkışıldığı, ancak oyuncunun 2.5 milyon Euro yıllık maaş beklentisi sonrası anlaşmanın sağlanamadığı öğrenilmişti.
Süper Lig devi Fenerbahçe’nin yıldız oyuncu Maxi Gomez ile her konuda anlaşma sağladığı ifade edilirken, Valencia ile de anlaşmanın yakın olduğu aktarıldı.
Süper Lig’de bu sezonda da şampiyonluk isteyen Fenerbahçe’nin yapacağı tüm maçları sitemiz macizlesports.com adreslerinden canlı maç izle seçenekleri ile takip edebilirsiniz.