» » Keny Beşiktaş İle İmzaladı

Keny Beşiktaş İle İmzaladı

Keny Beşiktaş İle İmzaladı


Hücum bölgesinde alternatifleri isimlerini arttırmak isteyen Siyah-Beyazlılar, geride bıraktığımız yıl TFF 1. Ligin yeni temsilcilerinden Balıkesir temsilcisi Bandırmaspor'da görev yapan Phillippe Keny'yi renklerine bağladı.
Süper Lig devi Beşiktaş yönetimi, golcü oyuncu Philippe Keny'nin transferi için Balıkesir temsilcisi Bandırmaspor'a 1 milyon Avro bonservis ücreti ve üstüne 500 bin avroluk performans bonusları ile beraber toplamda 1.5 milyon Avroluk ücret ödeyeceğini ifade etti. Süper Lig devi Beşiktaş, Senegal uyruklu başarılı futbolcunun bir sonraki satışından da eski kulübüne yüzde 10’luk bir pay bırakılacak.
Başkan Onur Göçmez durumu aktardı.
Yerel basına açıklamalar yapan Balıkesir temsilcisi Bandırmaspor Başkanı Onur Göçmez, "Siyah-Beyazlı takım Beşiktaş ile prensipte anlaşma sağladık. Telaffuz edilen ücretlerin doğruluk payı var. Phillippe Keny'nin ayrılığı bizim açımızdan sürpriz dolu oldu. Taraftarlarımız meraklanmasın. Keny’den oluşan boşluğu daha kaliteli bir isimle doldurmak için girişimlerimiz başladı." ifadelerini kullandı.
5 senelik kontrat imzalandı.
Süper Ligin köklü devi Beşiktaş, Balıkesir temsilcisi Bandırmaspor'un sonrasında Keny ile de resmi olarak anlaşmaya vardı. Süper Lig devi Beşiktaş yönetim heyeti, şu anda 23 yaşında olan hücüm oyuncusu ile 5 senelik sözleşmeye imza attığını açıkladı.
Kartal, Keny'nin transferini Fransız yıldız kanat oyuncusu Kévin N'Koudou'nun sözleşmesini iptal ettikten sonra basına duyuracağını açıkladı.
Gelecek sezona Süper Lig devi Beşiktaş’ta başlayacak olan Phillippe Keny’in yapacağı tüm maçları bedava maç izle seçenekleri ile macizlesports.comm adreslerinden izleyebilirsiniz.