» » Mostafa Mohamed Nantes İle Anlaşma Sağladı

Mostafa Mohamed Nantes İle Anlaşma Sağladı

Mostafa Mohamed Nantes İle Anlaşma Sağladı


Süper Ligin köklü devlerinden Galatasaray’da, Mısır uyruklu başarılı golcü oyuncu Mostafa Mohamed'in kiralama yolu ile transferi açısından Fransızların Süper Ligi Ligue 1’in köklü takımı Nantes ile anlaşma sağlandığı resmi olarak açıklandı.
Süper Ligin köklü devlerinden Galatasaray’dan Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılmış olan resmi açıklamada Fransız Süper Ligi Ligue 1’in köklü temsilcisi Nantes'in 300 bin Avro geçici kiralama ücreti vereceği ve kontratında 6.20 milyon Avro satın alma opsiyonu bulunduğu aktarılan bilgiler arasında yer aldı.
Fransızların köklü kulübü Nantes’de resmi internet sayfasından Mısırlı golcü Mostafa Mohamed transferini resmiyete döktü.
Süper Lig devi Galatasaray’ın resmi internet sitesinden Kamuyu Aydınlatma Platformuna yapılmış olan çarpıcı açıklama geldi:
"En iyi Futbolcularımızdan Mostafa Mohamed Ahmed Abdalla'nın az bir süreliğine transferi konusunda Football Club de Nantes ile sözleşme imzalamıştır.
Yapılan sözleşmeye göre Football Club de Nantes Kulübü, Şirketimize net 260.000 EUR geçici transfer ücreti verecektir. Football Club de Nantes 15 Haziran 2023 tarihine kadar transfer bedelinin kullanması durumunda topçuya net 5.800.000 Avro transfer ücreti bedelinde kesin olarak transfer etme yetkisi vardır." İfadeleri kullanıldı.
Başarılı santrfor Mostafa Mohamed, geçtiğimiz sezon Galatasaray forması ile 28 resmi karşılaşmada görev alırken, 5 gol atıp, 2’de asist yaptı.
Gelecek sezon Fransız temsilcisi Nantes’de görev alacak olan Mostafa Mohamed’in yapacağı tüm karşılaşmaları sitemiz macizlesports.com canlı olarak izleyebilirsiniz.