» » Bremerin Talipleri Hızlı Artışa Geçti

Bremerin Talipleri Hızlı Artışa Geçti

Bremerin Talipleri Hızlı Artışa Geçti


İtalyanların son sezonunda Milan’ın şampiyon olduğu Süper Lig Serie A'daki karşılaşmalar ile yeteneklerini ön plana çıkartan ve performansı ile sezona damgasını vuran köklü İtalyan takım Torino'nun başarılı savunma oyuncusu Bremer için temaslarda rekabet oldukça kızıştı.
İngiliz Premier Liginin köklü takımlarının içerisinde Yaz transfer sezonuna kadar girmeyi başaran takımlarının da gündemine düşen Bremer, için en ciddi taliplerin Londra devi Chelsea ve İtalyan temsilcisi E. Frankfurt’un olduğu ifade edildi.
İtalyan basınında dolaşan haberlerde Serie A devi Inter’in de temaslara başladığı oyuncuya, 25 milyon avro ve üstüne yıldız oyuncu Cesare Casedei'nin teklif edildiği ifade edildi.
Şu anda 19 yaşında olan başarılı oyuncu Cesare Casadei'nin anlaşmasındaki serbest bırakılma ücreti ile değeri 9 milyon avro bandında seyir ediyor.
Geçmiş dönemlerde de Milano devi Inter’de görev alan başarılı savunma oyuncusu için bir İtalyan takımının daha temaslara geçtiği ifade edildi.
Hollanda uyruklu başarılı savunma oyuncusu Matthijs de Ligt'in, Bavyera devi Bayern Münih ile anlaşmaya varmasının ardından Torino devi Juventus da Bremer için resmi hareketlere başlamıştı.
Torino devi Juventus'un menajeri ile de görüşmeler yaptığı başarılı oyuncunun her konuda anlaşmaya vardığı ifade edildi.
İtalyanların Süper Ligi klasmanındaki Serie A’nın köklü devlerinden şu anda Torino’da görev alan başarılı savunma oyuncusu Bremer’in önümüzdeki sezonda yapacağı tüm karşılaşmaları sitemiz macizlesports.com adreslerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.