» » Yusuf Yazıcı Transferi Konusunda Gelişme

Yusuf Yazıcı Transferi Konusunda Gelişme

Yusuf Yazıcı Transferi Konusunda Gelişme


Milli hücum oyuncumuz Yusuf Yazıcı Rusya devi CSKA Moskova'da sergilediği performans ile yaz transfer sezonuna damgasını vurmayı başardı.
Fransız devi Lille'de kadroda istenmeyen milli hücum oyuncusu Yusuf Yazıcı’nın ismi İngiliz Süper Ligi Premier Lig’in dev takımları ile gündeme gelmişti. Yusuf Yazıcı transferi için Karadeniz devi Trabzonspor'u da ilgilendiren bir detay gündeme geldi.
Başarılı hücum oyuncusu Yusuf Yazıcı'nın satın alma opsiyonu için Rus devi CSKA Moskova ile Fransız devi Lille uzunca bir zaman sonra görüşmeler yapılmış fakat anlaşmaya varılamamıştı.
Başarılı futbolcunun menajeri, İngiliz temsilcilerinden Fulham ve Nottingham Forest ile gündeme gelmiş fakat başarılı oyuncu Yusuf Yazıcı'yı isteyen en ciddi takımın Salernitana olduğu ifade edildi.
İtalyan basınında dolaşan haberlerde, başarılı hücum oyuncusu Yusuf Yazıcı gelecek yılda İtalyan Süper Ligi Serie A’da görev alacağı ifade edildi.
Yapılan haberlerde milli oyuncumuz Yusuf Yazıcı’nın İtalyan temsilcisi Salernitana'ya transfer konusunda anlaşıldığı ifade edildi.
Serie A ekibi Salernitana’nın yardımcı antrenörü Morgan De Sanctis, Yusuf Yazıcı’nın transferi konusunda Fransız devi Lille ile temaslarına ara vermeden devam ediyor.
Yapılacak olan bu Transferin bonservis ile mi yoksa kiralık yöntem ile mi sonuçlanacağına dair resmi bir bilgiye yer verilmezken anlaşmanın yakın olduğu aktarıldı.
Fransız devi Lille'in başarılı hücum oyuncusu Yusuf Yazıcı'yı bonservisi ile birlikte yollamak istediği ifade edilirken, Salernitana'nın başarılı oyuncuyu satın alması durumunda Karadeniz devi Trabzonspor, yüzde 30’luk payı kasasına alacak.
Bonservisi Fransız devi Lille’de olan Yusuf Yazıcı’nın gelecek sezonda yapacağı tüm maçları sitemiz macizlesports.com adreslerinden canlı maç izle sekmesine girerek, takip edebilirsiniz.