» » Romelu Lukaku Hakkında Açıklama Geldi

Romelu Lukaku Hakkında Açıklama Geldi

Romelu Lukaku Hakkında Açıklama Geldi


İngilizlerin Süper Ligi klasmanındaki Premier Lig’in köklü Londra takımı Chelsea'nin Alman hocası Thomas Tuchel, eski kulübü Milano devi Inter'e kiralama yolu ile transfer edilen Belçika uyruklu başarılı santrfor Romelu Lukaku ile alakalı basına değerlendirmeler yaptı.
İngiltere basınına değerlendirmelerde bulunan Alman hoca, Romelu Lukaku'nun takımına geri gelip, gelmeyeceği ile alakalı yapmış olduğu açıklamalarda,’’Yalnızca kiralık olarak gittiği için geri dönmesi olası ama tabiî ki bu onun kararı. Milano devi Inter’de mutlu olduğunu düşünüyorum, orada iyi anıları var. Kalması durumunda onu anlayışla karşılayabilirim’’ ifadelerini kullandı.
Belçika uyruklu başarılı oyuncunun ayrılma kararı ile alakalı basına değerlendirmelerde bulunan Thomas Tuchel, "Tüm takımın ortak aldığı bir karardı. Gitmeyi o istedi ve bizde engel olmadık. Transfer sezonunda ağır ama sağlam ilerliyoruz. Geçtiğimiz hafta kadromuza kattığımız Raheem Sterling’in bize hücum varyasyonlarında büyük bir fayda sağlayacağını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.
İtalyanların Süper Ligi klasmanındaki Serie A’nın köklü Milano devi Inter, geride bıraktığımız yıl 120 milyon avro ücretle Londra devi Chelsea'ye yolladığı eski oyuncusu, golcü Romelu Lukaku'yu tekrardan renklerine bağlamıştı.
1 senelik aranın sonrasında Milano devi Inter’e geri dönüş yapan Belçika uyruklu santrfor oyuncusu Inter'de sezonun bitimine kadar kiralık olarak, görev alacak.
İtalyan Süper Ligi Serie A ve Premier Lig’de gelecek sezon yapılacak olan tüm karşılaşmaları sitemiz macizlesports.com adreslerinden canlı bir şekilde izleyebilirsiniz.