» » Kenan Yıldız Transfer Edilebilir

Kenan Yıldız Transfer Edilebilir

Kenan Yıldız Transfer Edilebilir


Almanların en başarılı takımı olarak ön plana çıkan Bundesliga’nın Bavyera devi Bayern Münih’te futbol hayatına başlayan ve kontratının bitmesi ile beraber takımla yollarını ayıran ve Avrupa’nın dev takımlarının listesinde olduğu ifade edilen Türk oyuncu Kenan Yıldız'ın Serie A’da görev alacağı ifade edildi.
İtalya’da ülke basınında dolaşan haberlerde, köklü Torino takımı Juventus'un Kenan Yıldız ile resmi olarak anlaştığı ifade edildi.
Yapılan haberlerde, geride bırakılan yıl Bayern Münih’in B takımı ile tüm kulvarlarda toplamda 21 resmi karşılaşmada görev alan ve 9 gol atıp, 7’de asist yapan 17 yaşındaki genç yıldızın İtalyan devi Juventus ile 3 senelik kontrat imzaladığını ifade edildi.
Bayern Münih’e yetiştirme ücreti verecek olan Torino devi Juventus’un transferi gelecek günlerde açıklayacağı ifade ediliyor.
Bundesliga devi Bayern Münih, Kenan Yıldız'ın profesyonel kontrat isteklerini fazla bulduğu, genç oyuncunun ise As takımda görev alma garantisi istediği için yolların ayrıldığını ifade etti.
Alman devinin yardımcı antrenörü Hasan Salihamidzic de "Üzgünüz ki Kenan Yıldız, takımımız ile yollarını ayıracak" ifadelerini kullandı.
Geçtiğimiz sezondan bu yana Millilerimizin U19 takımında görev alan ve hücumun çeşitli bölgelerinde görev alabilen yıldız futbolcu Kenan Yıldız, Milli takım forması ile görev aldığı 11 resmi karşılaşmada 4 gole imza atma başarısı sergiledi.
Gelecek sezon Torino devi Juventus’ta görev alması beklenen Kenan Yıldız’ın yapacağı tüm maçları sitemiz macizlesports.com adreslerinden naklen izleyebilirsiniz.