» » Rıdvan İçin Torino Temaslara Başladı

Rıdvan İçin Torino Temaslara Başladı

Rıdvan İçin Torino Temaslara Başladı


Almanların Süper Ligi klasmanındaki Bundesliga’nın başarılı takımlarından Eintracht Frankfurt'a transferi nihai sonuca bir türlü ulaşamayan Süper Ligin köklü devi Beşiktaş'ın genç sol bek oyuncusu Rıdvan Yılmaz’ın transferi ile alakalı bomba bir gelişme gündeme geldi.
İtalya’da ülke basınında dolaşan haberlerde, Serie A’nın köklü temsilcilerinden Torino’nun, adı uzunca bir zaman köklü Alman takımı Eintracht Frankfurt ile gündeme gelen ve daha öncesinde de temaslarda olduğu Süper Lig devi Beşiktaş'ın sol bek oyuncusu Rıdvan Yılmaz için tekrardan temaslara başladığı ifade edildi.
Yapılan haberin detay kısmında İtalyan temsilcisi Torino’da, yardımcı antrenör olarak görev yapan Davide Vagnati’nin 6 milyon avroyu geçmeyen bir teklif yapacağı aktarılan bilgiler arasında yer aldı.
Başarılı sol bek oyuncusu Rıdvan Yılmaz'ın adı uzunca bir süre Alman temsilcisi Eintracht Frankfurt ile basında dolaşmış hatta transfer duyurulma aşamasına kadar ilerlemişti.
Fakat genç yıldız Rıdvan Yılmaz’ın transferi son aşamada E. Frankfurt’un parayı sonradan taksitler halinde ödemeyi teklif etmesi transferin iptal olmasına sebep olmuştu.
Süper Lig devi Beşiktaş’ta futbol hayatına başlayan ve altyapıdan yetişmiş olan ve takımı Beşiktaş ile gelecek sezonun Haziran ayına kadar kontratı olan sol bek oyuncusu Rıdvan Yılmaz geride bırakılan sezonda toplamda 35 resmi karşılaşmada görev alırken, görev aldığı maçlarda 4 gol atıp, 5’de asist yapma başarısı gösterdi.
Süper Lig devi Beşiktaş’ta yıldızını parlatan başarılı sol bek oyuncusu Rıdvan Yılmaz’ın yapacağı tüm karşılaşmaları canlı bir şekilde macizlesports.com sitesinden maç yayınları sekmesine girerek, izleyebilirsiniz.