» » Romelu Lukaku Transferinde Son Gelişmeler

Romelu Lukaku Transferinde Son Gelişmeler

Romelu Lukaku Transferinde Son Gelişmeler


Geçtiğimiz sezonki şampiyonluğunun sonrasında bu sezonda şampiyonluğu kıl payı kaçıran köklü Milano devi Inter, geride bırakılan sezonda 115 milyon avro ücret ile Londra devi Chelsea'ye gönderdiği eski tecrübeli santrforu Romelu Lukaku'yu kiralama yolu ile kadrosuna katmak için harekete geçti.
İngilizlerin yerel medyasında dolaşan haberlerde Milano devi Inter’in, Belçikalı tecrübeli santrof Romelu Lukaku'yu tekrardan renklerine bağlamak için temaslara başladığı ifade edilirken, Milano devi Inter’in, Londra devi Chelsea'nin kiralık ücreti için 12 milyon avro istemesinin sonrasında düşünmek için beklemeye geçtiği iddia edildi.
Milano devi Inter’in yapmış olduğu 8 milyon avro ve performans bonuslu teklifini 2 milyon avro bandında daha yükselteceği ve son teklifini 10 milyon avro olarak Londra devi Chelsea’ye ileteceği ifade edildi.
Geride bırakılan dönemlerde yapılan haberlerde, Belçikalı tecrübeli santrfor Romelu Lukaku’nun, Serie A devi Inter'e yeniden transfer olmak için 14 milyon avroluk yıllık ücretini 8 milyon avroya kadar düşürdüğü ifade edilen bilgiler arasında yer almıştı.
Başarılı golcü Romelu Lukaku’nun takımı Londra devi Chelsea ile 4 senelik kontratı bulunurken, Bu yıl Londra devi Chelsea ile toplamda 46 resmi karşılaşmada görev alan tecrübeli santrfor Romelu Lukaku, 16 gol atıp, 3’de asist yaparak, beklentilerin altında bir grafik çizmişti.
Romelu Lukaku’nun gelecek sezon formasını giyeceği ifade edilen Milano devi Inter’in de boy gösterdiği Serie A’daki tüm karşılaşmaları sitemiz macizlesports.com adreslerinden canlı olarak takip edebilirsiniz.