» » Galatasaray İç Transferde Hareket Kazandı

Galatasaray İç Transferde Hareket Kazandı

Galatasaray İç Transferde Hareket Kazandı


Senelik maaşları toplamda 8 milyon avronun üzerine çıkan ve kontrat sürelerinin sona ermesi ile beraber Süper Lig devi Galatasaray'a büyük bir ekonomik rahatlama sağlayacak olan Cezayirli yıldız Sofiane Feghouli ile Hollandalı hücum oyuncusu Ryan Babel'in takımdan ayrılmak istemediği ifade edildi.
Her iki hücum oyuncusunun da İstanbul’dan memnun olduğu ve kariyerinin geri kalan kısmını burada geçirmek istediği aktarıldı.
Dursun Özbek'in 2. defa başkan seçilmesinden memnun olan ve ilk kutlamayı yapan Sofiane Feghouli'nin halen Galatasaray’da kalmak istediği aktarılırken, Hollandalı hücumcu Ryan Babel’in de takımı Galatasaray'da yoluna devam etmek için maaş konusunda indirime gideceğini de ifade ettiği biliniyor.
Yönetim heyetinin iki deneyimli yıldızı istemediği ifade ediliyor fakat hem Ryan Babel'in hem de Sofiane Feghouli'nin bir İstanbul’dan bir kulüp ile anlaşması kesin gibi gözüküyor.
Diğer taraftan iç transferde yoluna devam eden Süper Lig devi Galatasaray'ın Mısırlı golcü Mostafa Mohamed'in satın alma ücreti olan 3 milyon Avroyu gelecek haftaya kadar ödemesi gerek.
Yeniden başkanlığa geçen Dursun Özbek ve yönetiminin öncelikli hedefinin Mostafa Mohamed konusunda harekete geçeceği aktarıldı.
Takımın başına eski efsaneleri Romanyalı teknik adam George Hagi’yi getirmek isteyen başkan Dursun Özbek’in hocanın vereceği rapora göre takımda devam edeceği ya da yollarını ayıracağı oyuncuları belirleyeceği ifade edildi.
Süper Lig’de gelecek sezon yoluna iki kulvarda devam edecek olan Galatasaray’ın yapacağı tüm karşılaşmaları sitemiz macizlesports.com adreslerinden canlı ve naklen izleyebilirsiniz.