» » Larin Olympiakos Radarına Girdi

Larin Olympiakos Radarına Girdi

Larin Olympiakos Radarına Girdi


Son yıllarındaki en kötü sezonlarından birini geçtiğimiz sezon yaşayan Süper Lig temsilcisi Beşiktaş'ta önümüzdeki yıl için transfer temasları başladı.
Sezonun bitiminde birçok yıldızı ile kontrat süresinin sonuna gelen Beşiktaş’ta, Hırvat savunmacı Vida, tecrübeli orta saha Oğuzhan Özyakup ve Kanadalı golcü Cyle Larin gibi oyuncular takımdan ayrıldı.
Kontrat yenileme için görüşmeler yapılan fakat anlaşmaya varılamayan Kanadalı golcü Cyle Larin, basında Süper Lig devleri Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor gibi kulüplerle dolaşırken, İstanbul’da futbol hayatına devam edeceği düşünülen yıldızın yeni adresinin Yunanistan olabileceği ifade ediliyor.
Yapılan haberlerde, Süper Lig temsilcisi Beşiktaş'ın bir türlü kontrat yenileyemediği Kanadalı yıldız Cyle Larin'i Yunan devi Olympiakos'un kadrosuna katmak istediği iddia edildi.
İtalyanların yerel basınında dolaşan haberlerde Cyle Larin'in uzunca bir zamandır Olympiakos'un takibinde olduğu ve menajerler ile sürekli olarak görüşmelerin yapıldığı ifade edildi. Sezonun sonuna gelinmesi ile bonservisini eline alan Cyle Larin'in, Yunan devi Olympiakos’tan senelik 3 milyon avro maaş istediği ve bu konuda pazarlıkların halen devam ettiği ifade edilen bilgiler arasında yer aldı.
Kariyerindeki en formda sezonlarını son 2 sezonda Beşiktaş’ta yaşayan Kanadalı golcü Cyle Larin, takımı ile birlikte Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve Süper Kupa’da şampiyon olmayı başarmıştı.
Beşiktaş’ta forma giydiği dönemlerde, 111 resmi karşılaşmada görev alan başarılı golcü Cyle Larin, bu maçların 40’ında gol atarken, 10’da asist yapma başarısı gösterdi.
Kanadalı golcü Cyle Larin’in transfer olacağı iddia edilen Yunanistan Süper Ligi’ndeki karşılaşmalar içinde sitemiz macizlesports.com adreslerinde canlı maç yayınları olacaktır.