» » Kara Kartal Tiago Çukur İle Görüşmelerde

Kara Kartal Tiago Çukur İle Görüşmelerde

Kara Kartal Tiago Çukur İle Görüşmelerde


Şampiyon olduğu sezonun sonrasında geride bıraktığımız sezonu vasatında altında bir şekilde tamamlayan Süper Lig temsilcisi Beşiktaş, sorunlar yaşadığı santrfor mevkisi için hareketlenmeye başladı. Golcü mevkisi konusunda arayışlarını devam ettiren Beşiktaş’ta gurbetçi golcü Tiago Çukur ile görüşmelere başlandığı iddia edildi.
Valerien Ismael yönetimindeki köklü dev Beşiktaş'ın İngiliz Premier Ligi temsilcilerinden Watford kulübünün formasını taşıyan milli santrfor oyuncusu ile temaslara başladığı öne sürüldü.
Kulübe kalitesini kanıtlamış bir oyuncu alacağını daha önceden açıklayan Beşiktaş’lı yöneticilerin genç yıldız Tiago Çukur'u yedek santrfor olarak kadrosuna katmak istediği aktarıldı.
Kara Kartalın genç santrfor oyuncusu ile her konuda anlaşma sağladığı ifade edilirken, İngiliz temsilcisi Watford ile görüşmelerin daha devam ettiği öğrenildi. Valerien Ismael yönetimindeki Beşiktaş’ın Ümit Milli Takımı formasını terleten yıldız santrfor için 1 milyon avroluk teklif yaptığı, İngiliz takımı Watford'un ise en az 2 milyon avro istediği için pazarlıkların devam ettiği aktarıldı.
Takımı İngiliz temsilcisi Watford ile 1 sene daha kontratı bulunan ve geleceğin yıldızları arasında gösterilen 19 yaşındaki Tiago Çukur, geçtiğimiz sezonda kiralama yolu ile görev aldığı İngilizlerin 3. Büyük ligi takımlarından Doncaster Rover forması ile görev aldığı 27 resmi karşılaşmada 2 gol atıp, 3’de asist yapma başarısı gösterdi.
Önümüzdeki sezona Fransız hocası Valerien Ismael yönetiminde şampiyonluk hedefi ile başlayacak olan Süper Lig devi Beşiktaş’ın yapacağı bütün maçları sitemiz macizlesports.com adreslerinden canlı bir şekilde takip edebilirsiniz.