» » Beşiktaş Transferde Hareketli Saatler Yaşıyor

Beşiktaş Transferde Hareketli Saatler Yaşıyor

Beşiktaş Transferde Hareketli Saatler Yaşıyor


Süper Ligin başarılı takımlarından Beşiktaş’ta bir defa daha başkanlık görevine gelen Ahmet Nur Çebi’nin yeni dönemine resmen hızlı girildi ve transfer sezonu için harekete geçildi. Göreve geldiği zamandan bu döneme yönetimce ilk defa kadro oluşturacaklarını ısrarla dile getiren başkan Ahmet Nur Çebi, yakın zamanlarda yardımcı antrenör olarak görev alan Ceyhun Kazancı ile yakın olarak görüşmeler yapıyordu.
Transferde planlarını daha öncesinden oluşturan başkan Ahmet Nur Çebi, seçim sonucunu beklerken, 3 yeni transferini kısa zaman içerisinde resmiyete dökmeyi planlıyor. Kara Kartalda öncelikli hedefin santrfor mevkisi olduğu ifade edilirken, bu bölge için en son alternatif Jordy Caicedo, ile her konuda anlaşmaya varıldığı ifade edildi.
Yapılacak olan bu golcü transferi için Bulgar takımı CSKA Sofya’ya 2 milyon Euro’luk bonservis ödeneceği ifade ediliyor. Savunma mevkisi için ise Ocak ayından bu yana takip edilen Abdülkerim Bardakçı ve takımı Anadolu temsilcisi Konyaspor ile pazarlıklar tam gaz devam ediyor. Abdülkerim Bardakçı için ise takımda gözden düşen Salih Uçan’ın takas olarak kullanılması hedefleniyor.
Kara Kartalda hücumun sol kanatı için transfer edilmek istenen başarılı oyuncu Jacob Ondrejka için de her konuda anlaşma sağlandığı ifade ediliyor. İsveç’in Süper Liginde Elfsborg kulübünde görev alan ve şu anda 19 yaşında olan başarılı hücumcunun transferinin 3 milyon Euro’luk bonservis ücreti ile sona erdirileceği tahmin ediliyor. Fransız hoca Valerien Ismael’in de İsveçli yıldıza olumlu rapor verdiği gelen bilgiler arasında yer alıyor.
Transferde ivme kazanan Beşiktaş’ın gelecek sezon hem ligde hem kupada yapacağı tüm karşılaşmalarını sitemiz macizlesports.com adreslerinden canlı maç izle seçeneği ile takip edebilirsiniz.