» » Trabzonspor Ludwig Augustinsson İle Görüşüyor

Trabzonspor Ludwig Augustinsson İle Görüşüyor

Trabzonspor Ludwig Augustinsson İle Görüşüyor


Süper Ligin köklü şampiyonu Karadeniz temsilcisi Trabzonspor’da transferde hareketli saatler yaşanırken, sol bek mevkisi için tüm çabalar gösteriliyor. Başarılı sol bek oyuncusu Filip Novak’ı zamanında Fenerbahçe’ye yollamasının sonrasında bir türlü istenen verimi sağlayamayan Karadeniz devi Trabzonspor’da, tecrübeli hoca Abdullah Avcı geçtiğimiz sezon bu mevkide istenen verimi yakalayamayınca, mevkisi olmayan oyuncuları bile burada denedi.
Karadeniz devi Trabzonspor, hem Süper Lig, hem Ziraat Türkiye Kupası, hem de Şampiyonlar Ligi’nde görev alacağı gelecek sezon öncesinde savunmanın soluna sağlam bir takviye yapmanın planlarını yapıyor. Sol bek mevkisi için geçtiğimiz günlerde Aaron Cresswell ve Cristian Ramirez gibi oyuncular ile görüşmeler yapılırken, öncelikli transfer hedefinin Ludwig Augustinsson olduğu ifade edildi. La Liga devi Sevilla’nın İsveç uyruklu milli sol bek oyuncusu için uzunca bir zamandır görüşmelerini devam ettiren Trabzonspor, oyuncuyu ilk aşamada kiralık olarak kadrosuna katmak istiyor.
La Liga devi Sevilla’nın geçtiğimiz yaz transfer döneminde 6 milyon avro bedel ödeyerek, Alman devi Werder Bremen’den kadrosuna kattığı Ludwig Augustinsson, İspanya’da sergilediği futbol ile istenen verimi bir türlü karşılayamadı. 20 resmi karşılaşmada 812 dakika boyunca görev alabilen İsveç uyruklu milli oyuncunun, Sevilla’da istenmediği ifade ediliyor. Karadeniz devi Trabzonspor’da yönetim heyeti, satın alma maddeli teklifi reddeder ise oyuncu kiralama yolu ile transfer edilecek.
Ludwig Augustinsson’un da görev aldığı La Liga’daki mücadeleleri sitemiz macizlesports.com adreslerinden canlı izleyebileceğinizi siz değerli kullanıcılarımıza hatırlatmak isteriz.