» » Matic Fenerbahçe Radarına Girdi

Matic Fenerbahçe Radarına Girdi

Matic Fenerbahçe Radarına Girdi


Uzun süredir görüşmeler yaptığı ve sonunda resmi olarak anlaşmaya vardığı başarılı hoca Jorge Jesus ile son pürüzleri halletmeye çalışan Süper Lig devi Fenerbahçe transferde de ince eleyip, sık dokuyor. Gelecek sezon öncesinde tecrübeli ön libero oyuncusu Luiz Gustavo ile yollarını ayırmak isteyen Fenerbahçe’nin bu sene kadrosuna kattığı başarılı orta saha oyuncusu Miguel Crespo için yüksek rakamlı teklifler aldığı gerekçesi ile tecrübeli bir oyuncuyu renklerine bağlamak istediği iddia edildi.
Portekizli hoca Jorge Jesus ile yapılmış olan görüşmelerin sonrasında başarılı orta saha oyuncusu Nemanja Matic'in adının öne çıktığı iddia edilirken, Portekizli teknik adamın Benfica'yı yönettiği dönemde öğrencilerinden biri olan Sırbistanlı orta saha oyuncusunun sezonun bitiminde İngiliz devi Manchester United’dan ayrılacağı konuşulmaya başladı. Süper Ligde gelecek sezon için şampiyonluk hedefi olan Fenerbahçe'nin şu anda 33 yaşında olan Nemajna Matic için gelecek günlerde görüşme talep ettiği ifade edildi. Portekizli hoca Jorge Jesus'un 11 sene öncesinde Londra devi Chelsea'den kadrosuna kattığı Sırbistanlı yıldız futbolcu başarılı performansları ile Kırmızı Şeytanlar Manchester United’ın dikkatini çekmiş ve buraya transfer olmuştu. Sözleşmesinin son senesine girecek olan Matic için kulübü Manchester United’ın da gelir elde etmek istediği ifade ediliyor.
İngiltere’de ülke basınında dolaşan haberlerde, Nemajna Matic’i Fenerbahçe’nin haricinde La Liga devlerinden Sevilla ve Premier Lig devlerinden Aston Villa’nın istediği ifade edildi.
Matic’in de yer aldığı İngiliz Premier Ligindeki karşılaşmalarını da sitemiz macizlesports.com adreslerinden canlı ve naklen takip edip, maç heyecanını keyifle yaşayabilirsiniz.